Broszura

Tutaj możesz pobrać broszurę ze szczegółowymi informacjami o programie School of Life. Dowiesz się z niej m.in. jaki jest przebieg programu, jak pracujemy i do czego Cię zapraszamy. 

Aby, móc otrzymać broszurę musisz potwierdzić swoją zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych. Twój adres i dane będą bezpieczne w naszej bazie danych. Poniżej zamieszczamy informacje, które zgodnie z RODO jesteśmy Ci winni:
1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Life Leaders z siedzibą przy ul. Mordechaja Anielewicza 33/32, 01-057 Warszawa.

2.Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach marketingowych - raz na jakiś czas prześlemy Ci informację o programie School of Life lub innych działaniach Fundacji.

3.Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest wyrażona przez Ciebie w sposób elektroniczny zgoda. W każdej chwili możesz ją cofnąć, klikając w link rezygnacji w dowolnym naszym mailu lub po prostu pisząc do nas wiadomość na: fundacja.life.leaders@gmail.com.

4.W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, możesz żądać żebyśmy je usunęli, zmienili oraz zmniejszyli zakres, w którym je przetwarzamy.

5.Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), co do przetwarzania Twoich danych osobowych.

6. Podanie Twoich danych osobowych jest nieobowiązkowe, ale konieczne jeśli chcesz otrzymywać broszurę.


Do końca rekrutacji zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Start kolejnej edycji programu - wrzesień 2019

Szczegółowy harmonogram otrzymają uczestnicy przed startem Programu.

Miejsce realizacji programu

Program jest realizowany w Warszawie i okolicach.

Płatność

Koszt programu to 300 zł miesięcznie. Pozostała kwota finansowana jest ze środków Fundacji Life Leaders. Jeśli kwestie finansowe są dla Ciebie przeszkodą w skorzystaniu z projektu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zobaczmy razem jak możemy to rozwiązać.